icon-arrow-right
HomeNieuws 25 STAGIAIRS EN LEERLINGEN | De jeugd bekend maken met bouwen!

25 STAGIAIRS EN LEERLINGEN | De jeugd bekend maken met bouwen!

Actueel | Carrière

We zijn er best een beetje trots op eigenlijk. 🦚
Dat we op dit moment toch maar weer 12 leerlingen en 13 stagiairs hebben lopen.

Ze werken en kijken mee, door de hele organisatie heen, om bekend te worden met ons vak, in onze regio. Werkvoorbereiding, virtueel bouwen, uitvoering, projectontwikkeling, op de bouwplaats of calculatie, ons team heeft er een “coronaproofe mouw” aan weten te passen; wij bieden ze een leerplek! En zíj bieden ons… hun frisse kijk op de zaken.

De drive om de jeugd te enthousiasmeren en op te leiden zit in ons team. Want zij maken immers morgen mogelijk.

 

#MaakMorgenMogelijk | #BijOnsBepaalJij

210302 collage stage.PNG
+